O nas

Stowarzyszenie Miłośników Fiata 125p to największy klub w Polsce, skupiający użytkowników i miłośników Fiata 125p. Pierwsze forum na którym rejestrowali się nasi użytkownicy miało swoje początki już w 2006 roku, natomiast w 2012 roku przekształciło się w forum znajdujące się pod obecnym adresem http://www.forum125p.pl. Pod koniec 2013 roku udało nam się przekształcić w formalną grupę jaką jest Stowarzyszenie Miłośników Fiata 125p.

Obecnie Stowarzyszenie Miłośników Fiata 125p, zwane dalej Klubem125p,  zrzesza wielu posiadaczy i miłośników Fiata 125p z całej Polski i kilku rejonów Europy.

Klub125p organizuje dwa razy do roku Zloty Ogólnopolskie, starając się za każdym razem podnosić ich atrakcyjność.Wydarzenia te mają na celu zrzeszanie i integrację użytkowników i miłośników Fiata 125p oraz innych pojazdów polskiej produkcji, a także krzewienie wśród społeczeństwa wiedzy z zakresu historii Fiata 125p. Stowarzyszenie będzie również uczestniczyć w wystawach pojazdów zabytkowych, aby odwiedzający je mogli zapoznać się z historią polskiej motoryzacji.

AVATAR_klub_140px