Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku!

Drodzy użytkownicy,forumowicze,klubowicze i przyjaciele klubu125p, chcieliśmy Wam serdecznie podziękować że jesteście z nami kolejny rok i że mieliśmy tę przyjemność spotykania się z Wami na różnego rodzaju wydarzeniach w zasadzie już w minionym 2014r,mamy nadzieję że 2015r a tym bardziej jego początek sezonu znów pozwoli nam na wielką integrację i że będziemy mogli dalej cieszyć się naszą wspólną pasją.
Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia i zbliżającego się Nowego Roku chcielibyśmy Wam życzyć wszystkiego co dobre,oby każdy był zadowolony z nowych części do 125p znalezionych pod choinką, żebyście mogli spokojnie i zdrowo spędzić ten czas z rodzinami i żeby przyszły rok obfitował w wiele ciekawych zlotów i naszych spotkań.
Wszystkiego co najlepsze życzy Administracja klubu125p.