Gannet Guard Systems pojedzie z nami na Bałkany

Miło nam poinformować że dołączył do nas kolejny darczyńca jest to firma Jest to firma: Gannet Guard Systems  która zajmuje się namierzaniem i odnajdywaniem skradzionych obiektów.

Gannet Guard Systems  z racji na swoją specjalizację w lokalizacji samochodów drogą radiową oraz poprzez GPS bardzo dobrze się wpisuje w naszą niecodzienną akcję. Przypomnimy że Gannet Guard Systems  już raz jechał po Bałkanach z naszą zaprzyjaźnioną ekipą z BTT-Team w 2012 r.

Jeszcze raz dziękujemy firmie za jej wsparcie, przypomnijmy że w tym roku pieniądze z naklejek zostaną przekazane na Fundację  Ewy Błaszczyk „Akogo”

 

Gannet Guard Systems  jest to firma, która zajmuje się namierzaniem i odnajdywaniem skradzionych obiektów.Gannet Guard Systems  w Polsce działa od 1997 roku a Ich korzenie wywodzą się ze Skandynawii. Firma oferuje moduł, GanTrack który został w całości opracowany i wytworzony w Norwegii, na zamówienie jednego z największych towarzystw ubezpieczeniowych – Unii Storebrand, do odszukiwania łodzi turystycznych i jachtów. W efekcie dalszego rozwoju, znalazł on zastosowanie w różnych segmentach rynku. Stosuje się go do ochrony maszyn budowlanych, samochodów, łodzi, przyczep kempingowych oraz kontenerów, których kradzieże stanowią poważny problem nie tylko w Skandynawii, ale również w Polsce.
W 2010 roku Gannet Guard Systems  wzbogaciła swoją ofertę o innowacyjne systemy GPS, pozwalające monitorować pojazdy w bieżącym czasie. Tym samym Gannet Guard stała się jedyną firmą na rynku oferującą zarówno systemy logistyczne oraz radiowe, w zależności od wymagań klientów.