Relacja filmowa z targów Autonostalgia 2014

Do tej pory widzieliście zdjęcia, słyszeliście opinie lub po prostu z nami byliście na Autonostalgii. Teraz, kto nie mógł nas odwiedzić, może się poczuć jakby z nami był ponieważ nasi klubowi filmowcy skończyli relację z obecności naszego klubu na targach – nagrywaliśmy od momentu wstawiania aut na halę, poprzez montaż silnika na oczach zwiedzających, aż do wyjazdu. Materiału było mnóstwo, więc aby w ogóle go przejrzeć chłopaki musieli spędzić nie jeden wieczór z głową przed monitorem, a co dopiero poskładać to w jedną, a praktycznie to w dwie części. Przedstawiamy i Wam dwa świetne filmy i zapraszamy do zasubskrybowania naszego kanału na Youtube:

AUTONOSTALGIA 2014 – KLUB 125P część 1

 

AUTONOSTALGIA 2014 – KLUB 125P część 2

 

miłego oglądania!