Klub125p jest już na YouTube!

Stowarzyszenie Miłośników Fiata 125p „Klub125p.pl” jest już na YouTube.

zapraszamy do subskrybowania kanału :
Klub125p – YouTube

Z czasem będą pojawiać się tam materiały, które pokażą czym jest klub125p i po co został powołany do życia.

Będziecie mogli zobaczyć filmy instruktażowe, które pomogą Wam w podstawowym zakresie zadbać o właściwą eksploatację i naprawę Waszych pojazdów.

Będziemy starali się rozwijać nasze Stowarzyszenie tak, aby można było czerpać z niego wiedzę na temat Fiata 125p i nie tylko.

Na kanale klub125p będą też dodawane relacje ze zlotów i wydarzeń w których uczestniczymy, które organizujemy.

W tym roku mamy bardzo dużo pomysłów na ciekawe materiały, które będziemy sukcesywnie umieszczać na naszym kanale.

Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy chcą współtworzyć ten kanał. Róbcie materiały i przesyłajcie na idx@klub125p.pl oraz na jarzyna@klub125p.pl